Promocja już się zakończyła

Pobierz nagrodę

Masz już swój kod promocyjny? No to do dzieła!

Musisz śpiewać? (97 MB)

FAQ

Kod promocyjny otrzymasz przy zakupach u jednego z naszych Partnerów lub online przy zakupie na Allegro. Przy płatności kartą Visa otrzymasz unikalny kod na wydruku z kasy, kuponie lub w wiadomości email (w ciągu 24h).

Aby skorzystać z promocji, wejdź na stronę www.nagrody.visa.pl i przejdź do sekcji „Pobierz nagrodę”. Tam wybierz, nagrodę która Cię interesuje, wprowadź kod promocyjny i pobierz nagrodę.

Nie, aby pobrać pliki możesz również skorzystać z przeglądarki w smartphonie lub na tablecie. Minimalne wymagania techniczne niezbędne do korzystania z Nagrody: Internet Explorer wersja 8.0 lub późniejsza wraz z ActiveX, JavaScript i cookies, lub Mozilla Firefox wersja 3.0 lub późniejsza wraz z Java, JavaScript i cookies, minimalna rozdzielczość ekranu 1024x768 pikseli .

Lista partnerów Promocji oraz lista plików do pobrania są dostępne na stronie internetowej www.nagrody.visa.pl

Najpierw w trakcie trwania kampanii zrób zakupy u Partnera Promocji i zapłać za nie kartą Visa. Otrzymasz unikalny kod, uprawniający do pobrania pliku. Możesz zarejestrować kod na stronie www.nagrody.visa.pl, w sekcji „Pobierz nagrodę” i wybierając odpowiedni plik. Po potwierdzeniu zapisze się we wskazanej lokalizacji na dysku Twojego urządzenia. W przypadku gier, dostęp do nich zostanie podany w nowej karcie lub oknie przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz na www.nagrody.visa.pl.

Nie, jeśli masz kod, uprawniający do odebrania nagrody, nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Pamiętaj jedynie, że korzystanie z przesyłania danych komórkowych lub internetu mobilnego może być dodatkowo płatne. Upewnij się, że Twoje urządzenie mobilne ma dostęp do sieci wifi lub masz dostępny bezpłatny transfer danych, by nie ponieść dodatkowych kosztów.

Tak, jest to warunek konieczny, aby otrzymać kod. Możesz skorzystać z dowolnej karty Visa wydanej przez krajowego lub zagranicznego wydawcę kart Visa. Lista wydawców kart Visa w Polsce jest dostępna na stronie: https://www.visa.pl/o-nas/wydawcy-kart-visa.

Kod jest ważny do końca trwania Promocji, jednak nie dłużej niż do 02.01.2017 r.

W okresie od początku Promocji (od 14.11.2016 r.) do Terminu Końcowego (02.01.2017 r.) każdy uczestnik może wykorzystać nieograniczoną liczbę kodów.

To nie powinno się zdarzyć, dlatego skontaktuj się z nami dzwoniąc na numer infolinii: 800 800 321 w celu wyjaśnienia sprawy. Infolinia jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8.00 – 20.00.

Tak, możesz swój kod przekazać komuś innemu, kto wykorzysta go na stronie www.nagrody.visa.pl.

Promocja trwa od 14.11.2016 r. do 19.12.2016 r.

Regulamin dostępny jest na stronie www.nagrody.visa.pl w zakładce „Regulamin”.

Możesz zadzwonić do naszego centrum obsługi telefonicznej, dostępnego pod numerem telefonu 800 800 321, czynnego od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8.00 – 20.00. Jeśli nie chcesz dzwonić, wyślij do nas maila za pośrednictwem podstrony „Kontakt” na stronie www.nagrody.visa.pl.